Jakie programy modowe warto oglądać?

Gok'f FashionOsoby, które interesują się modą, sporo czasu spędzają na śledzeniu trendów i nowinek ze świata fashion. Nie dziwne więc, że sporo czas spędzają zarówno przed ekranem komputera, gdzie śledzą serwisy modowe oraz blogi o modzie, ale też i przed ekranem telewizora, gdzie mogą oglądać różnego rodzaju programy modowe.

 

Jeśli chodzi o programy modowe, które warto oglądać, to zdecydowanie warto poświęcać swój czas na oglądanie pokazów mody, i to na kanałach zagranicznych, gdzie możemy zobaczyć te najbardziej aktualne pokazy to raz, ale też i te archiwalne, które dla nas mogą okazać się niesamowitą inspiracją. Warto więc i być na czasie, śledząc najnowsze pokazy, ale i warto szukać swoich własnych inspiracji, oglądając pokazy nawet i sprzed dziesięciu lat. Należy tylko uważać na…. czas, ponieważ takie oglądanie pokazów mody w telewizji naprawdę wciąga i zasiadając przed telewizorem możemy spędzić nawet kilka grubych godzin na oglądaniu tego typu widowisk modowych.

Zupełnie innym typem programów telewizyjnych, które to w wolnej chwili warto śledzić są pogramy typu „Czerwony Dywan” i tym podobne, gdzie komentuje się najnowsze wydarzenia z show-businessu i świata mody oraz modelingu, pokazuje się relacje z różnych eventów oraz wydarzeń towarzyskich. Dlaczego warto je oglądać? Ponieważ z reguły tego typu wydarzenia to nic innego jak rewia mody, więc dla nas będzie to świetny pogląd na to, jest teraz najbardziej modne i w czym najchętniej pokazują się gwiazd oraz znane osoby. Dzięki temu zawsze będziemy na czasie, będziemy też przy okazji obeznani towarzysko, będziemy wiedzieli które gwiazdy najbardziej podążają za trendami, a które ubierają się tak obciachowo, że nie warto się nimi bliżej interesować. Poznawanie takiego środowiska od strony zarówno tej oficjalnej, jak i od strony kuchni pozwoli nam na lepsze zrozumienie świata show-businessu i świata gwiazd, szczególnie jeśli chcemy na bieżąco wiedzieć co będzie najmodniejsze i najbardziej pożądane w danym sezonie.

Blog o modzie Must Have Fashion

Prócz typowych programów warto oglądać coraz popularniejsze serie TV tworzone przez sławnych i lubianych stylistów. Tutaj w Polsce niezwykłą popularnością cieszą się programy Gok Wana („Jak dobrze wyglądać nago”) oraz duetu Trinny i Susanna. Te dwie ostatnie prowadziły głośny program „Jak się nie ubierać”, który nie tylko był popularny, ale nawet jeden sezon został nagrany w Polsce. Tego typu wydarzenia sprawiają, że Polacy mają coraz większą świadomość modową. A jak często się okazuje wygląd ma duży wpływ na naszą pewność siebie. Choćby dlatego warto oglądać różne programy o modzie i chociaż trochę liznąć tego świata.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>