Przedłużanie rzęs – dla Twojego piękna

Tak naprawdę są różne pozytywne aspekty przedłużania rzęs. Sztuczne rzęsy wydają się grubsze i dłuższe, a jednocześnie zachowują naturalny wygląd. Ponadto powodują, że spojrzenie nabiera dużej wyrazistości, co przyciąga uwagę ludzi. Osoby o suchych powiekach mogą przedłużyć rzęsy, które nadadzą im efekt świeżości i młodości. Nie wszyscy ludzie cieszą się długimi i pięknymi rzęsami naturalnymi. Jednak dzisiaj istnieje wiele odmian łatwo dostępnych sztucznych rzęs, więc każdy może sobie zapewnić filmowe spojrzenie.

sztuczne rzęsyPrzedłużanie rzęs powstało w Japonii w latach 1990. Zabieg został wprowadzony przez wiele salonów na początku 2000 roku i od tamtego czasu tylko zyskiwał na popularności. Sztuczne rzęsy noszone są przez modelki i gwiazdy takie jak Nicole Kidman, Star Jones, Jennifer Lopez, Paris Hilton, Jennifer Love-Hewitt, Lindsay Lohan, Gwen Stephanie, Lucy Liu, Naomi Campbell i Liz Hurly.

Podczas zabiegu przedłużania rzęs sztuczne rzęsy są doklejane do naturalnych rzęs. Dzisiejsze metody pozwalają uzyskać bardzo naturalny i trwały efekt. Przedłużanie rzęs stwarza dodatkową długość i grubość, aby rzęsy były pełniejsze, co wpływa na atrakcyjny wygląd. Za pomocą wysokiej klasy medycznego chirurgicznego kleju syntetyczne rzęsy z poliestrowych włókien bądź jedwabiu przytwierdzane są pojedynczo do rzęs klienta. Sztuczne rzęsy wypadają później razem z rzęsami naturalnymi. Dzięki temu utrata rzęs odbywa się stopniowo i bez dramatycznego ubytku dla urody.

przedłużanie rzęsTylko licencjonowane kosmetyczki i stylistki powinny wykonywać przedłużanie rzęs. Ceny wahają się w zależności od miejsca salonu i rodzaju oferowanych usług. Przedłużanie rzęs w Warszawie będzie droższe niż np. zabieg w Lublinie. Generalnie jednak cena waha się w granicach od 200 do 500zł za zestaw dobrej jakości. Zabieg uzupełniania rzęs jest z zasady o połowę tańszy, ale w większości salonów wykonamy go w cenie nie wyższej niż 200zł. Średni czas zabiegu wynosi 90-120 minut na pełny zestaw 30-80 rzęs na jedno oko.

Dobrze założone sztuczne rzęsy powinny utrzymać efekt około trzech tygodni. Po tym czasie zaleca się zabieg uzupełniania rzęs, jeśli chcemy zachować stały efekt długich i gęstych rzęs.

No Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>